Serwis komputerowy

Masz problem z komputerem?

Oferta dla dzielnic

Serwis komputerowy

W dobie wszechobecnego Internetu nie trudno pobrać na swój komputer złośliwe oprogramowanie. Takie oprogramowanie często bez naszej wiedzy wykrada dane i cenne informacje o nas samych - listę odwiedzanych serwisów, loginy, hasła. Podczas codziennej pracy nie trudno o zabrudzenia sprzętu, nieodpowiednią wentylację (szczególnie laptopa) czy uszkodzenia sprzętu.

 

Jak rozwiązać problemy sprzętowe i softwareowe naszego komputera?

Tylko profesjonalny serwis komputerowy jest w stanie kompleksowo zadbać o nasz sprzęt. Ważnym jest, aby wybór serwisu komputerowego nie był przypadkowy. W urządzeniach jest bardzo duża ilość małych, delikatnych elementów, które bez odpowiedniego sprzętu oraz wiedzy technicznej i doświadczenia, mogą zostać uszkodzone.

 

Wymiana podzespołów

Nie zawsze podzespół, który uległ awarii da się naprawić. Czasem korzystniej jest wymienić komponent na nowy. Wykwalifikowany personel dobierze odpowiedni rodzaj sprzętu do naszej obecnej konfiguracji. Warto pamiętać, że każde urządzenie w komputerze musi ze sobą dobrze współgrać. Umieszczenie najnowszej karty graficznej do kilkuletniego procesora nie przyniesie zamierzonych efektów - procesor nie będzie w stanie z odpowiednią szybkością przesyłać danych do karty graficznej, a co za tym idzie nie poprawimy wydajności w grach czy programach graficznych.

Oferujemy pełną gamę usług w zakresie serwisu, naprawy, optymalizacji, konfiguracji, instalacji lub rozbudowy sprzętu, systemów lub ich podzespołów. Wykonujemy usługi na miejscu lub bezpośrednio u klienta.

 

Oferta serwisu komputerowego

  1. Usunięcie każdego problemu związanego z komputerem
  2. Naprawa nagłych awarii
  3. Usuwanie wirusów, trojanów, malewaerów, dialerów, itp…
  4. Odzyskiwanie danych
  5. Instalacja i konfiguracja oprogramowania
  6. Instalacja sterowników i konfiguracja sprzętu komputerowego
  7. Rozbudowa komputera i podzespołów
  8. Instalacja Antywirusa i zapory systemowej (firewall)
  9. Aktualizacje komputera i oprogramowania
  10. Instalacja i ustawienie połączenia internetowego, modemu lub routera
  11. Optymalizacja działania komputera
  12. Formatowanie dysku, podział na partycje
  13. Doradztwo informatyczne
  14. Czyszczenie komputera
  15. Dobór sprzętu

 

Fachowy serwis komputerowy w Rudzie Śląskiej

Jeżeli szukasz sprawdzonego serwisu komputerowego, któremu będziesz mógł zlecić naprawę posiadanego sprzętu, z pełnym przekonaniem  polecamy nasze usługi. Działamy na rynku Rudy Śląskiej od wielu lat, gwarantując naszym Klientom najwyższą jakość usług oraz fachowe doradztwo, dzięki którym nasi Klienci mogą podjąć najlepszą dla nich decyzję. Współpracujemy zarówno z lokalnymi firmami, jak i osobami prywatnymi. Obsługujemy Klientów z Rudy Śląskiej oraz okolicznych miejscowości.

Szukasz rozwiązania specyficznego problemu, a fora internetowe milczą? Skontaktuj się z nami i opisz problem, na pewno znajdziemy rozwiązanie.