Oferta dla dzielnic

System Monitoringu IP CCTV

Wykonujemy profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego, które charakteryzują się wysoką rozdzielczością. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne do zapewnienia niezawodności zainstalowanych przez nas systemów cyfrowych.

 

Budowa i monitoring sieci IP CCTV

Realizujemy zlecenia wykonania instalacji monitoringu IP zarówno dla osób prywatnych, jaki dla firm i instytucji publicznych. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości kamer oraz rejestratorów, dzięki czemu możemy każdemu Klientowi zaoferować idealne rozwiązanie. Instalowany przez nas monitoring IP wykorzystuje kamery cyfrowe o dużej rozdzielczości, które łączymy za pomocą istniejącej sieci komputerowej z rejestratorem. Dzięki wykorzystaniu rejestratorów o dużej powierzchni dyskowej mamy możliwość zapisu z wielu kamer i ich archiwizację.

 

Projektowanie i instalacja sieci

Zajmujemy się kompleksowo budową sieci, które zapewniają wysoką jakość rejestrowanego materiału wizyjnego. Dla naszych klientów świadczymy usługi projektowania, monitoringu, instalacji oraz rozbudowy monitoringu IP. Doradzamy i oferujemy pomoc w zakresie wyboru odpowiedniego, dedykowanego rozwiązania, które odpowiadają na indywidualne potrzeby odbiorców.